Jak leczyć takie bóle głowy?

Witam, od 2 lat cierpię na bóle głowy, które pojawiają się gdy przebywam w głośnym lub bardzo głośnym środowisku. Bardzo reaguje na hałas. Miałem robione EEG, TK i MR głowy, wszystkie badania nie wykazały żadnych nieprawidłowości, tętnice szyjne również ok. Ból ustępuje po zażyciu leków przeciwbólowych i przebywaniu w cichym miejscu. Spie bardzo płytko, budzi mnie każdy hałas. Do jakiego specjalisty się udać, jak leczyć, zapobiegać takim stanom. Jestem uczniem szkoły średniej i muszę na co dzień przebywać w głośnym środowisku, a później mieć siłę na naukę w domu. Proszę o pomoc

Dzień dobry,

w pierwszej kolejności do lekatza neurologa kttóry oceni Twój stan neurologiczny. Brak informacji o diagnostyce laboratoryjnej która również jest ważna jak diagnostyka obrazowa.

Wskazane było wykonanie podstawowych badań przed wizytą do lekarza.

Warto wybrać się rówież do lekarza psychiatry który ceni Twój stan aby wykluczyć choroby nerwicowe które przebierają różene formy objwów choroby.

Co do badań laboratoryjnych to: OB, CRP, MORFOLOGIA, TSH, MAGNEZ< POTAS, SÓD.

Pozdrawiam