Jak leczyć te biegunki u 27-latka?

Dzień dobry proszę wybaczyć ze zadam głupie pytanie . Ale od zawsze mam biegunki które nawracają a jeśli wezmę probiotyk to przechodzą . Czy potencjalnie czy jezeli człowiek jest chory na raka jelita grubego to probiotyk zahamował by biegunki i mógł utaic objawy ? Czy raczej jezeli przyjmowany jest probiotyk to przyczyna leży w nie prawidłowej pracy jelit ? Dodam ze mam zdiagnozowany zespół jelita drażliwego i kolonoskopia oraz gastroskopia która miałem wykonywana 2 lata temu nic nie wykazała Pozdrawiam i dziekuje za odpowiedzi
MĘŻCZYZNA, 27 LAT 2 tygodnie temu

Zalety gastroskopii

Gastroskopia to badanie, które pomaga wykryć schorzenia układu pokarmowego. Obejrzyj film i dowiedz się, jakie są zalety tego badania. Na ten temat wypowiada się lek. Marcin Radkowski.

Dzień dobry,wymagana jest konsultacja stacjonarna z lekarzem rodzinnym lub gastrologiem który oceni stan po wykonaniu badania fizykalnego.

Objawy opisane mogą być z powodowane zdiagnozowanym zespół jelita drażliwego ale wymaga to również diagnostyki laboratoryjnej z krwi oraz badanie ogólne kału.

Proszę pamiętać również o diecie oraz nawodnieniu organizmu.

Wskazana konsultacja jak w/w.Pozdrawiam


0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty