Jak leczyć te skoki pulsu?

Witam. Od pół roku męczę się z skokami pulsu. Od 50 do nawet 130 w ciągu dnia. Holter je wykazał. Są strasznie uciążliwe, odczuwam je dotkliwie. Szczególnie tachykardię gdyż momentalnie mam nogi jak z waty, problemy z oddechem i uczucie omdlewania. Dodam, że cały czas mam niskie ciśnienie 80/50 najczęściej, Tachykardię są o stałych porach, czy jest to możliwe? Kardiolog twierdzi, że bez potwierdzonych istotnych zaburzeń rytmu serca nie zastosuję leczenie i tak muszę po prostu żyć. Czy ma rację ?

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Jeśli znacznie utrudnia to Pani funkcjonowanie to proszę skonsultować się z innym kardiologiem. Być może wskazana będzie dalsza diagnostyka na oddziale kardiologii.