Jak leczyć ten ból pod łopatką?

Od trzech tygodni męczy mnie dokuczliwy ,ciągły ból pod lewą łopatką, promieniujący na całą lewą rękę. Jestem cały czas na lekach przeciwbólowych i przeciwzapalnych. Proszę o poradę .
KOBIETA, 59 LAT 5 dni temu

Dobry wieczór.

W tym opisanym przypadku przy stosowanych środkach przeciwbólowych bez poprawy wskazana wizyta stacjonarna u swojego lekarza pierwszego kontaktu lub rodzinnego w celu oceny w trakcie badania fizykalnego i diagnostycznego aby ustalić przyczynę opisanych objawów i odpowiednie leczenie.

Pozdrawiam

Mariusz Bek

Naturoterapeuta

Dietetyk