Jak leczyć tworzące się wrzody?

Dzień dobry. Od jakiegoś czasu robi mi się w okolicy pośladków coś w rodzaju wrzodu? Chirurg mi to nadcina, wyciska itp. Gdy nie znikało to wyciął. I jest spokój w tym miejscu. Teraz czuję, że robi się następny, pod pośladkami. Straszni boli, taka gula pod skórą, nie mogę siedzieć. Co to jest, czy można to jakoś powstrzymać, gdy zaczyna się robić? Nadcina to bez znieczulenia, wyciska coś tam wpycha.... aż strach iść. Proszę o szybką poradę.

Lek. Paweł Szadkowski

Powinna pani zapytać chirurga, który panią leczy o to jakie jest rozpoznanie, ponieważ na podstawie tylko pani opisu nie można pani zbytnio doradzić. To może być torbiel włosowa, ale równie dobrze może to być coś innego. Konieczna jest ocena kliniczna.