Jak leczyć uciążliwy ból pięt?

Witam, od kilku miesiecy borykam sie z problemem bolu stop a w szczegolnosci piet. Bol nasila sie podczas dluzszego chodzenia oraz stania. Jezeli chodzi wlasnie o stanie w miejscu, to nie musi byc dlugotrwale. Popoludniem moje nogi sa tak zmeczone ze musze sie polozyc i odpoczac przez dluzszy czas. Odczuwam rowiez bol plecow w lezdzwiach ktory wydaje sie byc promieniujacym od stop wlasnie po dniu mocno spedzonym na nogach. Rowniiez wieczorem podczas dotyku kosci tylnych piet wyczuwam mocny bol,az taki przeszywajacy i mrowiacy.Rentgen u lekarza ogolnego nie wykazal zadnych zmian. Ostatnio zakupilem wkladki do butow scholla odciazajace kregoslup ledzwiowy. Przynosza lekka poprawe, w szczegolnosci jezeli chodzi o kregoslup ale w stopach nadal wystepuje duzy bol. Dodam ze od kilku lat mam tez problem z duza potliwoscia stop.

Witam,

opisany problem zdrowotny przede wszystkim wymaga dobrego podejścia do opisanego problemu.

Wskazana konsultacja do dobrego ortopedy który zbierze dokładny wywiad i przeprowadzi szczegółowe badanie fizykalne całego narządu ruchu z diagnostyką obrazową i laboratoryjną która pozwoli na rozpoznanie Pana problemu zdrowotnego.

Pozdrawiam