Jak leczyć uczulenie na tiomersal?

dzień dobry robiłam testy płatkowe i inne skórne i wyszło że mam uczulenie na tiomersal. Przez lata stosowałam bardzo dużo maści i kremów leczniczych. Od początku tego roku usunęłam wszystkie maści i kremy i zaczęłam używać naturalnych bez parabenów, konserwantów, silikonów i innych pegów. na chwilę obecną moje dłonie wyglądają trochę lepiej ale i tak pozostawiają dużo do życzenia- pękają, są suche, swędzą,wyskakują pęcherzyki, są "stare" :( Zauważyłam też, że po sprzątaniu czy w rękawiczkach czy bez, stan dłoni się pogarsza. staram się sprzątać samą wodą bez środków czystości proszę o pomoc jakie badania mogę jeszcze zrobić, żeby dowiedzieć się więcej o tym co mogę stosować a czego nie i wyjąć w końcu dłonie z kieszeni

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Proszę stosować kosmetyki oraz środki higieny domowej bez tiomersalu.