Jak leczyć uraz głowy?
Witam, po tabletkach odchudzających z dużą zawartością kofeiny zemdlalam rozcielam głowę dostałam ataku padaczki której nigdy nie miałam, pogotowie zrobiło mi badania tomografie głowy, rezonans magnetyczny I wszystkie wyniki OK jedynie badanie eeg Pokazuje odpowiedź fotoparoksu, która pokonała bodziec mniej niż pół sekundy, a w eeg po nieprzespanej nocy wyszło Zaostrzona aktywność w rejonach ciemieniowych występuje u 2%zdrowej populacji. Wszystko działo się w UK, bardzo proszę o odpowiedź czy ten wynik z eeg świadczy o tym, że mam padaczke

KOBIETA, 22 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Szadkowski
92 poziom zaufania
Jeden napada nie jest padaczką. Zawsze jednak należy wdrożyć odpowiednie działania diagnostyczne. Sugeruję pozostawać pod opieką neurologa.