Jak leczyć wysokie ciśnienie w stanach nerwowych?

Biore polsart 80 cisnienie od 118 do 140 roznie ale jak sie wewnetrznie denerwuje to dochodzi do 170 boje sie spac wyskoki cisnienia.raz na 2.tygodnie jak leczyc te nerwy

Lek. Paweł Szadkowski

Pana leczeniem powinien pokierować lekarz prowadzący. Może warto pomyśleć o modyfikacji farmakoterapii, ale konieczne do tego jest uwzględnienie pana pełnego obrazu klinicznego. Warto również udać się po poradę do lekarza psychiatry ze względu na pana dolegliwości.