Jak leczyć wysypkę w obrębie skóry?

Witam, mam pytanie odnośnie mojej wysypki ktora utrzymuje się już 2tyg i się rozprzestrzenia.Znajduje się głównie na udach podbrzuszu lydkach dolnej czesci pleców i brzuchu do okolo żeber.mam przepisaną maść na bazie Hudrokortyzonu i Alermed do łykania. Już przyjmuję to tydzień i nic jest tego coraz więcej , bardzo proszę o poradę boję się że to cos zarazliwego.

Lek. Paweł Szadkowski

Sugeruję udać się do lekarza dermatologa. Konieczna jest ocena zmian podczas wizyty. Pani leczenie jest ukierunkowane na przyczyny alergiczne, a nieskuteczność terapii może świadczyć o innej etiologii zmian skórnych.