Jak leczyć zaburzenia depresyjno-lękowe?

Witam. Od 10 lat lecze sie na zaburzenia depresyjno lekowe. 2 miesiace temu z racji gorszego stanu mialam zmienione leki na Cital 40mg Egzyste300mg Tegretol 400mg i Trittico150mg. Po ok. 7tygodniach odczulam znaczaca poprawe, mialam nadzieje ze bedzie juz tyljo lepiej ale nagle zle samopoczucie i leki powrocily... Czy to oznacza ze lek jest nieskuteczny? Czy to kryzys, czy moze sue tak zdazyc? Ile trzeba czekac na ustapienie objawow leku? Tak bardzo sie boje ze juz nigdy z tego nie wyjde.

Witam,
Leki które Pani bierze mogą pomagać walczyć z objawami lękowo-depresyjnymi, nie leczą jednak przyczyny Pani zaburzeń emocjonalnych. Aby skutecznie walczyć z chorobą musi Pani podjąć leczenie w formie psychoterapii. To da Pani szansę na zdrowienie.