Jak leczyć zapalenie dziąsła pod koroną?

Witam. Miałam ponad miesiąc temu założone korony na jedynke i dwójkę. Od dwóch tygodni robi się zapalenie na dwójce, nie mogę również nitkowac korony między jedynka a dwójka, bo o coś się haczy. Czuję nieprzyjemny zapach przy tych zębach oraz ból przy gryzieniu oraz dotyku na styku dwóch koron. Co to może oznaczać?

Magdalena Szpala

Proszę udać się do swojego stomatologa w celu przeprowadzenia badania klinicznego.
Warto zrobić zdjęcie zębowe tych zębów badz pantomogram.

Pozdrawiam,
Lek. Dent. Magdalena Szpala, Puławy