Jak leczyć zapalenie kaletki kolan?

witam mam pytanie jak leczyc zapalenie kaletki kolan...wieczorem jak wypije piwo odrazu robia mi sie cieple kolana czy alkohol ma cos do tego????zdaza sie tez tak jak robie na kolanach dłuzej...ale gdy pogram troche w pilke tez jest to samo...czy mam sie czegos obawiac czy jest to grozne????jak moge wzmocnic swoje stawy czy 4flex jest ok a moze cos innego lepszego i tanszego jest?prosze o porade...dziekuje...

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Możliwe iż opisywane objawy mają związek z dną moczanową, w której to alkohol jest przeciwwskazany ze względu na swoje działanie wywołujące rzut choroby.