Jak leczyć zbyt wysoki puls?

Witam jak leczyć zbyt wysoki puls (110). To pojawiło się u mnie jako skutek uboczny pewnego leku którego już od roku nie biorę a mimo to puls spadł tylko nieznacznie wcześniej miałam 140. Byłam u kardiologa miałam badania przepisał propranolol no i rzeczywiście pomaga ale jak tylko nie wezmę to nadal mam puls ponad 100. Jak to wyleczyć bo na razie to działanie objawowe??

Lek. Paweł Szadkowski

Pani leczeniem powinien pokierować lekarz kardiolog. Leczenie przyczynowe jest możliwe w pewnych sytuacjach, ale wymaga ono odpowiedniej diagnostyki i dokładnego rozpoznania.