Jak leczyć złe samopoczucie i rozdrażnienie?

Witam. Mam 23 lata i od okolo 1roku miewam dosyc czesto gorsze dni, lecz w ostatnich 2 miesiacach zle sypiam (budze sie kilka razy w nocy i mam problem z ponownym zasnieciem) przez co ciagle czuje sie zmeczona. Rowniez ostatnio wszystko mnie drazni, denerwuje sie bez powodu, lecz dzis w pracy mialam pewna sytuacje: w ciagu 1godziny nie wiedzialam co sie ze mna dzieje; czulam jak cala trzese sie w srodku, dlonie drzaly, mialam problem z zlapaniem oddechu, nagle zrobilo mnie sie goraca, duszno, w glowie mi sie krecilo i czulam jakbym miala zwymiotowac, w tym czasie czulam jakbym byla zamknieta w klatce bez mozliwosci ucieczki. Przeraza mnie mysl ze znow taki atak sie moze powtorzyc. Co to moze oznaczac?

Witam,
Stany które Pani opisała mogą wskazywać na rozwijanie się u pani zaburzeń lękowo-depresyjnych. A sytuacja której doświadczyła Pani w pracy to najprawdopodobniej atak paniki. Sugeruję jak najszybciej podjąć leczenie w formie psychoterapii. Po wstępnych konsultacjach psychoterapeuta oceni Pani stan i jeśli wystąpi taka potrzeba może zasugerować również konsultację z lekarzem psychiatrą