Jak leczyć zwężoną i błyszczącą skórkę na żołędzi penisa?

Około miesiąc temu pojawiły się u mnie objawy grzybicy penisa (prawdopodobnie przez zbyt długie nie ściąganie prezerwatywy po stosunku). Popękanie skóry, zaczerwienienie i pieczenie (czasem swędzenie) napletka oraz jego ściągnięcie - skóra zwężyła się i przy naciągnięciu robi się jakby błyszcząca. Zacząłem stosować clotrimazol - większość objawów zniknęła dosyć szybko, aczkolwiek pozostał jeden: zwężona, błyszcząca skóra na napletku. Nie mam problemów ze zsunięciem go, natomiast jest widocznie ciaśniejszy. Po zsunięciu ściska penisa pod żołędziem. Stan nie zmienia się od 3 tygodni, mimo stosowania clotrimazolu. Co zrobić, gdzie się udać?

Możliwe, że pojawia się u Pana pozapalna stulejka - czyli zwężenie napletka w miejscu, w którym aktywny był stan zapalny. Należy zasięgnąć konsultacji urologa, by określić czy ten stan da się wyleczyć stosująć miejscowe środki farmakologiczne czy też konieczny będzie zabieg.