Jak leczyć zwyrodnienie stawów?

Ogolnie mam zwyrodnienie stawow zdiagnozowane pije dalej ta wode z cytryna i jakby mniej bolaly nie biore teraz zadnych lekow bo przebywam od trzech lat w uk i dostalam od lekarza meloksikan ale za bardzo mi nie pomaga

Lek. Paweł Szadkowski

Leczenie zależy od tego jakie stawy są najbardziej dotknięte chorobą oraz jakie jest nasilenie objawów i powinno być prowadzone np. przez lekarza reumatologa.