Jak Luteina wpływa na owulację?

Jestem 2 dni prze okresem. Przed owulacja dużo śluzu. Po owulacji miałam bardzo mało śluzu. Dzisiaj zauważyłam pare kropelek krwi i nagle ustały. Nigdy wcześniej tak nie miałam. Dodam że w tym miesiącu nie współżyłam. Bolą mnie ramiona od paru dni. Przez ostanie 2 miesiące żeby miesiączka się pojawiła brałam luteinę 50, w tym miesiącu nie. W tym miesiącu po owulacji mam kłopot z trawieniem i wzdęty brzuch w okolicach jajników Czy któraś z was tez tak miała/ ma?

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym skonsultować się z ginekologiem - specjalistą endokrynologii ginekologicznej.