Jak mam interpretować swoje wyniki badań po teście obciążenia glukozą?

Witam, proszę o interpretację wyników badań po teście obciążenia glukozą 75 gr: Glukoza na czczo 87,80 mg/dl po 1h- 135,50 oraz po 2 h- 100,20 oraz insulina: na czczo : 9.7 iu/ml, po 1 h- 92,1 iu/ml oraz po 2 h - 62,8 iu/ml. Test wykonany z powodu otyłości brzusznej, wiek - kobieta 34 lata, Dziękuję.

Wyniki mieszczą się w normach. Jednak zawsze warto pamiętać o tym, że interpretacja wyników badań powinna odbywać się w odniesieniu do stanu klinicznego pacjenta. Proponuję kontrolę u lekarza, który zlecił badanie. Pozdrawiam.