Jak mam leczyć ten problem z sercem?

Witam mam taki problem iż mój mąż ma migotanie przedsionków oraz nadciśnienie.Jakies 2 miesiące temu miał robiona ablację niestety nic nie pomogło. A na dodatek teraz strasznie popuchly mu nogi i ręce chodzi po lekarzach ale niestety nic nie pomaga żadne leki które nam przepisują.co jeszcze możemy zrobić aby to zeszło wszyscy mówią że to od serca ale kardiolog mówi że już nic nie zrobi

Witam.Podała Pani bardzo mało informacji.Samo migotanie przedsionków,nawet jeśli są problemy z umiarowieniem nie jest dramatem.Jest strategia kontroli częstości rytmu i przy niej mimo migotania czynność serca powinna być dobra.Objawy o których Pani pisze moga być skutkiem niewydolnoi krążenia,ale mogą tez byc skutkiem ubocznym leków,nie sposób ocenić.bo nie mamy bliższych informacji.

Witam !

Konieczna jest dokladna ocena stanu zdrowia męża , wykonanie echa serca , ocena wydolności mieśnia serca i przyczyny objawów niewydolności serca , byc moze weryfikacja zazywanych leków