Jak mam odczytać moje hormony?

Witam Odebrałam badania z 3 dnia cyklu: FSH 4,78 a LH 7,86. Badania są w normie ale stosunek LH do FSH wynosi 1,64. Wspomnę, że mam 30 lat i staram się o dziecko. W żadnym badaniu USG nie wyszło PCOS. Lekarz stwierdził , że badania są w normie. Mimo wszystko trochę niepokoi mnie ten wynik. Czy mogę prosić o interpretacje?

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Proszę podać normy obowiązujące w laboratorium, w którym wykonywała Pani te badania.