Jak mam osiągnąć płaski brzuch?

Witam. Mam 15 lat, 169 cm wzrostu. Ogólnie jestem szczupła, a chlupcy mówią mi, że mam fajne nogi, ale co z tego, kiedy mam okropny brzuch. Ograniczam słodycze, staram się jeść w miarę zdrowe rzeczy np. na śniadanie jest jogurt naturalny z kiwi i płatkami zbożowymi.. Ćwiczę też karate i mniej więcej 3 razy w tygodniu robię brzuszki. Nic mi nie pomaga. Proszę pomóżcie! Chciałabym mieć płaski brzuch! Bardzo proszę o radę. Pozdrawiam Karina
15 LAT ponad rok temu

Witam,

Przykładowe ćwiczenia znajdziesz na: www.abccwiczenia.pl
Istotna jest SYSTEMATYCZNOŚĆ.
Aby uzyskać płaski brzuch możesz wykonywać:
• brzuszki proste,
• brzuszki skośne,
• skłony w przód do siadu równoważnego,
• brzuszki na piłce (w tym wypadku dodatkowo trzeba pokonać niestabilność piłki, co pobudza do pracy mięśnie głębokie),
• prostowanie kończyn dolnych ze stopami lekko uniesionymi nad podłogą,
• unoszenie miednicy w leżeniu na plecach,
• "rowerek",
• zginanie tułowia w bok w leżeniu bokiem.

Pozdrawiam