Jak mam poprawić komunikację w związku?

Witam. Jestem w związku od.5 lat. 2 lata narzeczenstwa. 4 lata wspólnego mieszkania. Od jakiegoś roku nie potrafimy się dogadać. Narzeczony zabrania mi wyjazdów na noc samej bez niego. Z mojej strony nie mam z tym problemu. Jasne że jestem zazdrosna ale nigdy nie zabrojilqm ani nie zabraniam wyjazdów jemu. Wręcz przeciwnie uważam że każdy powinien mieć jakiś swój mały świat. Swoje pasje i swoje hobby. Jesteśmy na etapie rozstawania.. mam metlik w głowie i już nie wiem jak z nim rozmawiać.

Zazdrość potrafi zatruć niejeden związek. Warto o tym rozmawiać, czasem gdy nie udaje się to we dwoje można wesprzeć się fachową pomocą psychoteraputy. Zawsze to jakaś szansa dla związku. Może zaproponuje Pani partnerowi takie wspólne rozmowy z pomocą terapeuty? Chyba, że nie widzi Pani już szans na ratowanie związku. Pozdrawiam. Joanna Marciniak