Jak mam rozmawiać z mężem o jego masturbacji?

Witam mój problem a raczej problem mojego męża wszędzie gdzie szukam znajduję odpowiedź mało sie kochamy i mąż sie masturbuje a u nas jest odwrotnie kochamy sie prawie codziennie a dziś przyłapałam go na masturbowaniu sie dodam jeszcze że gdy tylko mu odmówię on obraża sie potrafi nie rozmawiać zemną przez parę dni.... próbuje z nim o tym rozmawiać że mam prawo odmówić i niemieć ochoty ale do niego nic nie dociera mówi wtedy znajdź sobie innego lepszego :( mamy po 32 lata 2 dzieci a czasami mam wrażenie jak by on miał 5lat :(

Szanowna Pani, jeżeli sama rozmowa z mężem nie pomaga, to proszę namówić go na terapię dla par