Jak mam rozumieć te wyniki u 42-latki?

Mam pytanie jak mam rozumieć te wyniki insulina na czczo 16,10 mU/l insulina po godzinie 157,70 mU/l po 2 godzinach insulina 138,80 mU/l. Robiłam tez krzywą cukrową ale wyniki sa u lekarza i nie wiem jakie mam a te robiłam prywatnie do tego jeszcze Hemoglobina glikowana (HbA1c) (DCCT) (L55) 5,5 % 4,8 — 5,9 Hemoglobina glikowana (HbA1c) (IFCC) (L55) 37 mmol/mol 29 — 42

Szanowna Pani, wyniki mogą wskazywać na isnulinooporność, jednakże powinno się je analizować znając wynik krzywej cukrowej