Jak mam schudnać do końca wakacji?

Witam, mam 155 cm wzrostu i ważę aż 49,9 kg (dzisiaj się ważyłam). No i tu moje pytanie: chciałabym schudnąć 3-4 kg do końca wakacji, czyli przez 3 tygodnie. Jak mam tego dokonać?
ponad rok temu

Witam.

Twoja masa ciała jest prawidłowa. Nie powinnaś się odchudzać. Jesteś jeszcze bardzo młoda, stąd powinnaś wystrzegać się diet.

Domyślam się, iż wiek -nastu lat to okres krytycznego spojrzenia na własną sylwetkę, niemniej Ty nie potrzebujesz diety.
Jeśli jesteś zdrowa, możesz zwiększyć aktywność fizyczną. Być może w Twojej szkole dostępne są wakacyjne zajęcia ruchowe?

Pozdrawiam

P.S
Pamiętaj, że pozostajesz pod opieką rodziców i to z nimi musisz konsultować wszystkie decyzje.