Jak mam się pozbyć paraliżującego stresu?

Witam. Jak się mam pozbyć paraliżującego stresu który jest wynikiem później że nie mogę nic zjeść bo każdy zapach mnie mdli i doprowadza do odruchów wymiotnych, a jeśli już coś zjem to właśnie wymiotuję, PROSZĘ O POMOC . :( CHCE ABY TO PRZESZŁO MI.

Dzień dobry,

Nie pisze Pani z czym i czego dotyczy ów stres ... Stąd najlepiej jak uda się Pani na osobistą konsultacje do lekarza psychiatry i/lub psychoterapeuty - którzy wyłącznie w kontakcie osobistym są w stanie ocenić jakiej formy pomocy/leczenia Pani potrzebuje. Pomoc może Pani uzyskać w ramach NFZ - np.: Poradnia Zdrowia Psychicznego / Poradnia Leczenia Nerwic lub prywatnie.

Witam. Tak silnie przeżywany stres "kwalifikuje się" do skorzystania z pomocy psychologicznej. Proszę nie zwlekać i poszukać dobrego psychoterapeuty. Pozdrawiam i życzę powodzenia!