Jak mam sobie poradzić po stracie dziecka?

Jak mam sobie poradzić po stracie dziecka ? Mam 30 lat , 3 lata starałam się o dziecko , rok temu poronienia a teraz smierc córeczki w 9 miesiącu ciąży . Nie umiem sobie poradzić . Mam straszne myśli ....

Taka sytuacja najczęściej wymaga wsparcia i podjęcia psychoterapii, która pomoże poradzić sobie z traumą i przeżyć żałobę. Zachęcam do zgłoszenia się do psychologa. Szczególnie, gdy pojawią się myśli rezygnacyjne lub samobójcze.

Dzień dobry,

Proszę znaleźć w swojej okolicy psychoterapeutę i udać się na konsultacje.
W internecie dostępna jest lista certyfikowanych psychoterapeutów Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego wg miejscowości. Bądź udać się do Poradni Zdrowia Psychicznego, w ramach NFZ.