Jak mam sobie poradzić z takim zaburzeniem?

witam mam nerwice lękową brałam ostatnio lek citabax w dawce 20 mg ale kompletnie nie mogłam po tym spać gdy tylko przysypiałam budziły mnie myśli jakbym odtwarzała w głowie wszystko z całego dnia ,nie wiem co to jest gdy tylko się położe przypominam sobie melodie muzyki oraz głos moich np. bliskich tzn odtwarzam w głowie co do mnie mówili danego dnia....nie umiem tego pojąć, ciągle boje się ze sfiksuje,lekarz kazał mi brać na noc trittico 1/3 tabl 75mg ale słabo działo jestem po tym leku trochę rozdygotana proszę bardzo o jakąś rade,i wytłumaczenie co w tej głowie się dzieje

Witam Panią,
Jeżeli lekarze stwierdzili u Pani zaburzenia lękowe,
to koniecznie należy je wyleczyć.
Niezmiernie ważne jest też, aby podjęła Pani leczenie,
zaburzeń lękowych, gdyż objawy będą się nasilać
i mogą prowadzić do pogarszania się stanu zdrowia
psychicznego
i fizycznego.
Jestem przekonana, że jak wyleczy Pani zaburzenia
nerwicowe, to odzyska Pani równowagę wewnętrzną.
Wnioskuję, że stosuje Pani wyłącznie leczenie
farmakologiczne.
Powinna Pani jednak wiedzieć, że leczenie farmakologiczne
jest leczeniem objawowym.
Aby skutecznie i bezpiecznie wyleczyć zaburzenia lękowe,
i ich konsekwencje, należy dotrzeć do źródła problemu
i na tej podstawie opracować właściwą metodę terapii.
Zachęcam Panią do podjęcia psychoterapii.
Terapeuta pomoże Pani zrozumieć psychiczne konflikty
powstałe na przestrzeni życia oraz odzyskać
spokój i radość życia.
Gdyby chciała Pani porozmawiać ze mną o problemie,
to zapraszam do kontaktu.
Istnieje możliwość konsultacji online,
np. za pośrednictwem komunikatora Skype.
Pozdrawiam serdecznie

Hanna Markiewicz,
psycholog,
e-mail: psycholog24x@gmail.com
tel. 505 075 298,
http://psycholog24online.pl

Mgr Angelika Urban Psycholog

Witam. Myślę, że warto połączyć farmakoterapię z psychoterapią. Leki są często niezbędne, ale nie pomogą w dojściu do istoty problemu oraz przepracowaniu emocji. Skuteczna psychoterapia pozwoli na odpowiedzenie na nurtujące Panią pytania. Pozdrawiam, Angelika Urban