Jak mam stosować tetralysal?

Witam od grudnia jestem na tetralysalu wczoraj mialem wizyte u mojego dermatologa jednak chyba zakradl sie blad poniewaz na karteczce zostalo mi zapisane aby brac 2x1 dziennie tetralysal (na poczatku bralem taka dawke przez dwa tygodnie) nie mam zapisanego przez jaki czas a zostaly mi przepisane dwa opakowania antybiotyku najprawdopodobniej jest to juz moj ostatni miesiac na tym leku czy pod koniec zostala wam przepisana taka dawka czy to jednak blad w zapisie?

niestety nie jestem w stanie tego stwierdzić, powinien Pan dopytać lekarza prowadzącego