Jak marihuana wpływa na metabolizm?

Dzień dobry Jestem ciekawa jak marihuana wpływa na metabolizm. Podczas dnia w sumie jem mało, a gdy wieczorem sobie czasem zapale mam "gastrofaze". Na szczęście nie jem smiecowego jedzenia Ale jem bardzo dużo np. Z 7filetow z ryby, płatki itp. Mam troche wyrzuty sumienia, że jem nagle tyle na wieczór i boję się, że przytyje. Czy jeżeli jem na gastrofazie "normalne jedzenia" zamiast "smiecowego " to przytyje?

Lek. Paweł Szadkowski

Jeśli bilans kaloryczny będzie znacząco dodatni to zwiększy pani swoją masę ciała.