Jak mogę dosyć szybko schudnąć?

Za kilka dni skończę 14 lat. Ważę 86 kg i mam 175 cm. wzrostu. Jakie ćwiczenia mogą pomóc mi pomóc trochę w zgubieniu wagi ? Ile razy w ciągu dnia powinnam jeść i jakie produkty spożywać ? Proszę o pomoc. Dodam tylko, że gram w siatkówkę i chciałabym się zapisać do klubu, ale za dużo ważę i to jest mój problem.
ponad rok temu

Witam Cię serdecznie,

O tym, jakie działania powinnaś podjąć w związku z bardzo dużą masą ciała, pisałam tu:
http://portal.abczdrowie.pl/pytania/jak-szybko-schudnac-33

Nie wiem nic na temat tego, jak się odżywiasz, nie jestem więc w stanie wychwycić ewentualnych błędów, które popełniasz.

Serwis poświęcony ćwiczeniom znajdziesz na www.abccwiczenia.pl
Znajdziesz tam przydatne informacje oraz przykładowe ćwiczenia wraz z opisem prawidłowego ich wykonania.
Jeśli cierpisz na jakieś schorzenie przed włączeniem ruchu powinnaś porozmawiać z rodzicami (ewentualnie z lekarzem).

Posiłki powinnaś jadać co ok. 3 godziny, licząc od śniadania.
Łączna ilość, która ułatwi zachowanie masy ciała na odpowiednim poziomie to 4-5 dziennie.
Pamiętaj, aby się nie przejadać i nie podjadać między posiłkami.

Pozdrawiam
__________________
Wszystkie decyzje konsultuj z rodzicami.