Jak mogę efektywnie schudnąć 5 kg?

Witam, mam 12 lat. Trenuję piłkę nożną i na treningach szybko się meczę. Mam 155 cm wzrostu i ważę 61 kilogramów. Koledzy się ze mnie naśmiewają, a jak jeżdżę na mecze, to szybko schodzę na ławkę, bo nie wytrzymuję. Co mogę zrobić, żeby przez te wakacje schudnąć co najmniej 5 kg!?
12 LAT ponad rok temu

Witam,

Przede wszystkim prosiłabym Cię o udanie się na konsultację lekarską, w celu określenia przyczyn szybkiego męczenia się.
Być może np. cierpisz na anemię.
Koniecznie trzeba to ustalić.
Rozmawiałeś o swoim problemie z rodzicami?
Jeśli nie, zrób to niezwłocznie.
Zasady prawidłowego żywienia znajdziesz pod linkiem:
http://www.izz.waw.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=7&Ite... dzieci

Pozdrawiam

P.S
Nie przejmuj się uwagami kolegów.