Jak mogę interpretować taki wynik testu obciążenia glukozą i hormonów?

Witam , jak interpretowac te wyniki : test obciążenia glukoza 75 g na cczo 5.48 po 1h 7.48 po 2 h 5.85 . TSH 2.919 FT4 0.91 FSH 2.76 Lh 6.30 prolkatuma 40.95 testosteron 44.50 . Zlecenie do badan ze wzgledu na brak ciazy i podjerzenie pco

Interpretacja badań powinna odbywać się w odniesieniu do stanu klinicznego pacjenta, nie da się stwierdzić choroby przez portal internetowy. Proponuję wizytę u lekarza, który zlecił badania. Pozdrawiam.