Jak mogę jeszcze zrobić w skutecznym leczeniu wirusa?

Witam złapał mnie jakiś wirus bo miałem 2 dni problemy z zatokami i gardłem , wczoraj jeszcze mówiłem dziś nie mogę mówić tak mam zapchane zatoki i nie mogę ani tego odkaszlec ani wysmarkac ,wczoraj miałem biały język do tego ,mieszkam za granicą używałem już różnych leków i nie wiele pomaga proszę o podpowiedz co mogę zrobić pozdrawiam

Szanowny Panie, przy infekcji wirusowej warto przyjmować leki przeciwzapalne jak ibuprofen. Dodatkowo do jamy nosowej można przyjmować preparaty płuczące jak np. Irigasin bądź woda morska. Jeśli objawy nie ustąpią to proszę się udać do lekarza pierwszego kontaktu