Jak mogę leczyć te silne bóle pod żebrami w ciąży?

Witam, od 5 dni mam okropne bóle pod żebrami. Za dnia jest to jeszcze jakoś znośne ale nocą budzi mnie taki ból, że nie jestem w stanie normalnie funkcjonować. Jest to ból o nasileniu który mogę śmiało porównać do bólu porodowego. Byłam w nocy na SORze, badali mnie parę godzin a wyniki rzekomo wszystkie w normie, co jest dla mnie absurdalne. Czy ktoś jest w stanie mi pomóc? Błagam, kolejnej nocy nie zniosę, jestem wykończona... Dodam, że jestem w 11 tygodniu ciąży (to druga ciąża) i nie mogę pozwolić sobie na dobre leki przeciwbólowe. Proszę, pomóżcie...

Witam,

wymagana wizyta stacjonarna u lekarza prowadzącego który posiada dokumentacje medyczną.

Na pewno wymagana jest diagnostyka w zakresie dolegliwości bólowych ale bez badania podmiotowego przedmiotowego jest trudno ocenić stan zdrowia dla tego wskazana wizyta stacjonarna u lekarza prowadzącego który zleci pełną diagnostykę.

Pozdrawiam