Jak mogę odczytać taki wynik?

Witam, mam 19 lat i nie rozumiem o co chodzi w wynikach. LA 38 mm, AO-30mm, RV-28mm IVS 9 mm Lkd 48 mm, PW -9 mm pole w 4 CH, Niedomykalnosc trojdzielna sladowa z TRV max -2, 4 m/s, Tacc przepływu płucnego -120 ms,. Proszę o interpretację

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Proszę skonsultować ten wynik z kardiologiem. Ponieważ można go interpretować jedynie w odniesieniu do innych wyników oraz objawów.