Jak mogę prawidłowo odczytać mój opis eeg?

Opis badania eeg Zapis zawiera liczne artefakty gałkoruchowe. Na odcinkach czytelnych czynność podstawowa eeg zachowana. W odprowadzeniach ciemieniowo-potylicznych składa się z rytmu alfa 10-11Hz o ampl. do 60uV oraz z serii niskonapieciowego rytmu beta. Rz ob. Na tym tle w okolicy skroniowej lewej rejestruje się nieliczne grupy fal wolnych 3,5-4Hz, wyróżniające się nieznacznie wyższa amplitudą od czynności podstawowej. Niekiedy występują stany senność nie aktywujące eeg. Fs i hw również nie aktywuja eeg. Fs nieznacznie nasila powyższe zmiany-pojawiają się w tej samej okolicy również fale zaopatrzone.

Szanowna Pani wynik należy porównać ze stanem klinicznym, dlatego też interpretacją powinien zająć się lekarz prowadzący