Jak mogę prawidłowo odstawić ten lek?

Witam. Uprzejmie proszę o poradę lekarza Psychiatrę. Od maja 2016 r. do chwili obecnej biorę coaxil (12, 5 mg x 3 dziennie). Od ok.1,5 roku czuję się ok i chcę odstawić lek. Mój lekarz jest z jakiegoś powodu nie odbiera tel. a ja na tą chwilę jestem za granicą (sprawy osobiste) i nie mam fizycznej możliwości udania się bezpośrednio do gabinetu. Dziękuję pomoc. Pozdrawiam. Ala 32l.

witam, proponuję poczekać do wizyty z lekarzem prowadzącym, proszę nie odstawiać leku na własną rękę