Jak mogę rozjaśnić swoją cerę?

Witam, jest jakiś specyfik który rozjaśnia cerę poprzez likwidację melaniny? po jakimś kosmetyku jakby zbrązowiała mi cera. Byłem z tym u dermatologa ale zbagatelizowała sprawę oraz powiedziała że to nie przebarwienia. Być może to przez nagromadzenie melaniny. Jest jakiś specyfik lub zabieg który "usunie" melaninę i cera zjaśnieje? Źle to wygląda bo czoło mam jasne a reszta twarzy jest jakby brązowa, skóra wygląda niezdrowo moim zdaniem

Dzień dobry, wszelkie procedury i kosmetyki wywołujące złuszczanie naskórka powinny stopniowo rozjaśniać koloryt skóry. Większy problem byłby z usunięciem przebarwień zlokalizowanych głębiej - tj. w skórze właściwej. Wówczas należałoby skonsultować sprawę z doświadczonym lekarzem medycyny estetycznej. Pozdrawiam, Aleksandra Duczmal.