Jak mogę schudnąć bez żadnej diety i basenu?

Czy mogę schudnąć bez diety tyko ograniczając słodycze i wodę gazowaną itp. ćwicząc codziennie? - jeśli tak proszę o mini dietę jakby i ćwiczenia:)
KOBIETA ponad rok temu

Mgr Maria Kreid Dietetyk, Warszawa

Ograniczenie spożywania słodyczy u osób, które spożywały ich dużo, na pewno przyniesie efekty. Woda gazowana nie ma tu większego znaczenia, gdyż nie niesie ze sobą kalorii. Dodatkowo do takich zabiegów dietetycznych należy dołączyć zakaz spożywania żywności typu fast-food, chispów i słonych przekąsek, ciast i ciasteczek oraz cukru.

Nie podałaś jednak swoich parametrów - masy ciała, wzrostu, wieku, a bez tych informacji nie można przesądzać, czy potrzebujesz odchudzania i jaka kaloryczność diety byłaby dla Ciebie najodpowiedniejsza.

Pozdrawiam