Jak mogę schudnąć ok. 8-10 kg do stycznia?

Mam 168 cm wzrostu i ważę 56 kg. Muszę schudnąć! Nie jem dużo słodyczy ani fast-foodów. Chciałabym mieć jakąś fajną i tanią dietę. Liczę na pomoc.
ponad rok temu

Witam,
Twoje BMI wynosi 19,85. Twoja masa ciała jest jak najbardziej prawidłowa. Nie potrzebujesz diety odchudzającej.
Powinnaś natomiast stosować się do zasad zdrowego odżywiania, z tego też względu polecam Ci zapoznanie się z Piramidą Zdrowego Żywienia dla dzieci zdrowych:
http://abczdrowie.pl/piramida-zdrowego-zywienia
W Twojej diecie każdego dnia powinno znaleźć się miejsce na produkty z wszystkich pięter Piramidy.
Pozdrawiam