Jak mogę schudnąć szybko i bez efektu jo-jo na brzuchu, udach i w biodrach?

Za tydzień jadę na nad morze. Chciałam schudnąć do tego czasu. Mam nadzieję, że się da ;) Ważę 60 kg i mam 170 cm wzrostu. Nie mogę wytrzymać bez niejedzenia. Jestem w ciągłym ruchu. Chciałabym poznać dietę, która by była dobra dla mnie albo chociaż proszę o poradę, co mam jeść. Co będzie dla mnie odpowiednie? Bardzo lubię owoce i warzywa ;) Bardzo proszę o pomoc ;( Jestem osobą wstydliwą i nie chcę się pokazać z dużym brzuchem na plaży ;( Proszę o szybką pomoc ;(

Witam,

Myślę, że nie masz się czego wstydzić, powinnaś pokochać swoje ciało i zaakceptować je.
To pierwszy krok do szczęścia i zadowolenia z siebie.
Na pewno nie musisz się odchudzać.
Odnośnie zaleceń co do diety dla nastolatek, znajdziesz je w Piramidzie IŻŻ dla dzieci i młodzieży w wieku szkolnym:
http://www.izz.waw.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=7&Ite... dzieci
Tak powinna wyglądać Twoja dieta.
Jak widzisz warzywa i owoce znajdują się prawie u samej podstawy codziennego żywienia, dlatego też powinny być przez Ciebie spożywane często i w dużych ilościach (ilość porcji obrazuje Piramida).

Także głowa do góry i ciesz się wakacjami.

Pozdrawiam

P.S
O wszystkich działaniach powinnaś koniecznie informować rodziców.