Jak mogę szybko schudnąć z brzucha i szczególnie z ud i w ogóle z całych nóg?

Mam 22 lata, ważę 61 kg, mam 170 cm wzrostu, jestem kobieta. Mam niedoczynność tarczycy, ale chciałabym tylko wiedzieć jak szybko schudnąć z brzucha i ud, gdzieś w ok 1 miesiąc. Pomocy, z góry dziękuję :)

Witam,

Jest Pani osobą, której masa ciała jest jak najbardziej prawidłowa.
Z tego też powodu nie zalecę Pani diety odchudzającej.
Mięśnie brzucha wymodeluje Pani poprzez regularną aktywność fizyczną.
Zachęcam do zajrzenia na www.abccwiczenia.pl.
W materiałach video znajdzie Pani ćwiczenia wraz z opisem ich wykonania.

Pozdrawiam