Jak mogę ustalić termin zapłodnienia?

bardzo prosze o kontakt dzien dobry pisalam juz wczesniej ale jeszcze nie uzyskalam odp chodzi mi o to czy mozliwe jest abym zaszla juz w ciaze w lipcu om mialam wlasnie w lipcu ok 17 ipca 2012 r i bylo to bardziej plamienie niz miesiaczka i wlasnie niewiem czy moglo byc to plamienie implantacyjne z usg 25 wrzesnia wyszedl 9 tydz i termin porodu na 1 maja 2013 a z om na 24 kwietnia i 10 tydz urodzilam 29 kwietnia 2013r z moich obliczen wynika ze zaszlam w ciaze dopiero w sierpniu tak kolo 7 sierpnia czy usg moglo sie pomylic i w ciazy bylam juz w lipcu kiedy doszlo do zaplodnie nia prosze o szybka odp

Lek. Paweł Szadkowski

Powinno dojść do zapłodnienia w ostatnim tygodniu lipca. Ciężko coś więcej powiedzieć. Pierwsze usg jest zawsze najdokładniejsze, jeśli chodzi o wiek ciąży.