Jak mogę wywołać amnezję wsteczną?

jak mogę wywołać amnezje wsteczną. Chcę zapomnieć o kilku strasznych rzeczach i nie przeraża mnie myśl, że zapomnę też te dobre. Nie proszę o porady i pytania: ,,a co się stało?'' ,,może uda ci się z tym żyć'' mam tylko jedno pytanie i na nie oczekuję odpowiedzi. Jak można wywołać amnezję wsteczną z jak najmniejszym ryzykiem dla życia.

Na szczęście wybiórcza niepamięć jest niemożliwa. Warto jednak nauczyć się żyć, że wspomnieniami. Paradoksalnie im bardziej będzie Pani chciała zapomnieć, tym częściej niechciane wspomnienia będą dezorgananizować Pani życie....