Jak mogę zdiagnozować zapalenie tarczycy typu Hashimoto?

jak mogę zdiagnozować zapalenie tarczycy typu Hashimoto konkretnie jakie badania mam wykonać? dodam że TSH i anty-TPO wyszło w normie. Mam objawy typu senność , osłabienie zabużenia miesiączkowania , złe samopoczucie psychiczne , bóle stawów i ciągłą chrypke w gardle. Proszę o pomoc.

Jaki miała Pani wynik TSH? Często zdarza się, że normy laboratoryjne nie są prawidłowe. Według nowych badań u młodych kobiet optymalny wynik TSH to 1,5. Jeśli przekracza 2,0 - coś się dzieje.

Proszę pamiętać, że przy Hashimoto odpowiednia dieta jest NIEZWYKLE istotna! Należy wyeliminować laktozę, gluten oraz warzywa psiankowate, a efekt będzie zdumiewający - poprawa wyników badań krwi, oraz powrót energii.
W razie pytań zapraszam do kontaktu.

Pozdrawiam,
k.wawrzyniak@odzywiajsiezdrowo.pl
www.odzywiajsiezdrowo.pl