Jak mogę zmniejszyć piersi?

Witam, mam 14 lat, mam 180 cm wzrostu, ważę 85 kg i jestem mężczyzną. Mój problem polega na tym, że wstydzę się pójść na basen, na plażę i inne tego typu miejsca, ponieważ mam duże piersi. Są naprawdę bardzo duże. Brzucha nie mam dużego, bardziej właśnie piersi i boki. Czy mogę jakoś zlikwidować te piersi? Brzuch jeszcze przetrwam, ale tych piersi nie zniosę.

Witam,

Myślę, że najlepszym rozwiązaniem będzie zwiększenie aktywności fizycznej.
Korzystne byłoby dla Ciebie udanie się do klubu fitness, gdzie trener podpowie jakie ćwiczenia wykonywać, by:
a. nie przeciążyć się,
b. wymodelować wspomniane przez Ciebie partie ciała.

Są ćwiczenia, które naprawdę mogą pomóc (np. napieranie siłą mięśni na piłkę).
Pamiętaj, aby zrezygnować z kalorycznych produktów.
Zapomnij o:
- chipsach,
- innych słonych przekąskach,
- słodzonych napojach,
- czekoladzie i słodyczach,
- fast-foodach.

Poproś rodziców, aby udali się z Tobą na konsultację lekarską.
Warto sprawdzić, czy Twój organizm funkcjonuje prawidłowo.

Piramida Zdrowego Żywienia dostępna jest pod linkiem:
http://www.izz.waw.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=7&Ite... dzieci

Pozdrawiam

P.S
Pamiętaj, aby o wszystkim informować rodziców.