Jak mogłabym schudnąć w udach i w biodrach?

Mam 17 lat i chciałabym dość szybko schudnąć w biodrach i udach, nie stosowałam jeszcze żadnej diety.

Witam,
Obwód pupy, bioder i ud pozwalają zmniejszyć zajęcia aerobiku.
Są to: ABF, rowery (spinning), fat burning (zajęcia nastawione na spalanie tkanki tłuszczowej), step (zajęcia na stepie), dance (układ choreograficzny, taneczny) oraz magic bar (zajęcia ze sztangami i dużą ilością wypadów i przysiadów). Wyszczuplić dolną część ciała pozwolą także zajęcia energy kick (energiczne ciosy w "niskiej" pozycji angażującej mięśnie ud i pośladków do dużej pracy).

Efektywny będzie także kick boxing.

Intensywną pracę dolnych partii ciała zapewni jazda na rowerze, jogging, marsz.
Z ćwiczeń efektywne są:
- wypady,
- przysiady,
- wymachy nóg,
- "rowerek",
- napinanie mięśni.
Istotna jest systematyczność treningów.
Polecałabym stworzenie grafiku ćwiczeń/zajęć, który pozwoli na kontrolowanie ilości i rodzaju treningów, a także zwiększy prawdopodobieństwo ich podjęcia.
Pozdrawiam