Jak można łączyć leki psychotropowe?

Witam. Cierpię na częste bóle głowy. Lekarz neurolog przepisał mi lek o nazwie sulpiryd. I tutaj pojawia się pytanie. Po pierwsze miałbym go zażywać 2 razy dziennie po połowie ( jedną rano a drugą wieczorem ). Jednakże lek jest w kapsułkach niemożliwych do przedzielenia. Druga sprawa, że lek ten leczy różne zaburzenia psychiczne a ja zażywam już inny lek psychotropowy ( na fobię społeczną, nerwicę itd ). Poinformowałem o tym lekarza i nie wyraził przeciwwskazań. Jak mam się do tego odnieść. Czy skonsultować tą sprawę z moim lekarzem psychiatrą, czy w ogóle zarzucić pomysł przyjmowania tego leku ( sulpirydu )?

Jeżeli lekarz, który przepisał lek, został poinformowany o innych przyjmowanych przez Pana lekach i nie widział przeciwwskazań do ich łączenia, to nie widzę powodu do niepokoju. Na rynku dostępny jest preparat Sulpiryd w tabletkach. Pozdrawiam.